Systemy sprzedażowe

null

Zaczynasz nie panować nad sprzedażą? Dane klientów, produktów czy dostawców zaczynają Ci się mieszać? Przez kiepską organizację ponosisz straty, co odbija się na reputacji Twojej firmy? Najwyższy czas na wdrożenie systemu sprzedażowego, który pozwoli Ci uporządkować chaos, zautomatyzować codzienne czynności i pomoże w rozwoju handlu na większą skale. Proponujemy dla Twojej działalności autorskie oprogramowania, które rozwiążą wszelakie problemy. Szybko przekonasz się, że taki system szybko zacznie się zwracać, a Ty będziesz mógł się skupić się na prowadzeniu i rozwijaniu firmy. Nawet jeśli jeszcze udaje Ci się utrzymywać wszystko w porządku, to musisz mieć świadomość, że wzrost klientów może zaburzyć wszystko w przeciągu kilkunastu dni. Żaden poważny biznes nie może pozwolić sobie na takie ryzyku, więc powinien jak najwcześniej wdrożyć własny system sprzedażowy.

Sprzedaż lokalna i przez Internet

Dostarczamy zarówno systemy sprzedażowe do prowadzenia i kontrolowania biznesów lokalnych, jak i internetowych (e-sklepy). Możemy także połączyć oba obszary funkcjonowania firmy, aby sprowadzić całość działań w jedno miejsce. Oczywiście prezes firmy lub osoba upoważniona sama udziela pracownikom dostępu do konkretnych działów systemu. Przy realizacji bierzemy pod uwagę późniejsze, wysokie bezpieczeństwo korzystania z oprogramowania.

Oczywiście autorskie rozwiązania tworzone przez naszych programistów, to nie wszystko. Na zlecenia klientów wdrażamy także gotowe rozwiązania i oferujemy przeszkolenie w ich obsłudze. Taka usługa jest najczęściej wybierana przez firmy posiadające mniejszy budżet, dopiero rozpoczynające działalność. Wtedy korzystniejszym dla nich rozwiązaniem są właśnie opłaty abonamentowe.