Obieg dokumentów

null

Każdy właściciel większej firmy lub księgowy wie, jak ciężko zachować porządek w dokumentach firmowych. Niestety jest to konieczne, aby działalność funkcjonowała zgodnie z prawem oraz aby nie odnosić zbędnych strat wynikających choćby z braku odliczeń podatku. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz system, który pomoże Ci w organizacji dokumentów. Proponujemy naszym klientom zarówno autorskie rozwiązania, jak i wdrożenie gotowych systemów już dostępnych na rynku. W skład oferty wchodzi doradztwo oraz pomoc techniczna ze strony naszej firmy. Zapewnimy Ci automatyzację tego działu firmy oraz zwiększymy bezpieczeństwo. Dodatkowo system zapewnia pełną archiwizację danych, dzięki czemu nie musisz się obawiać ich utraty w wyniku nieprzewidzianych incydentów.

Dlaczego warto wdrożyć system do obiegu dokumentów?

  1. System nie tylko zapewnia Ci uporządkowanie dokumentów firmy, ale również w momencie braku potrzebnych plików tworzy powiadomienia informujące o problemie. Przykładowo w przypadku faktury korekty oprócz pierwszej (błędnie wystawionej) faktury musisz wgrać druga, poprawną z podpisem klienta. Jeśli tego nie wykonasz. to system Ci o tym przypomni.
  2. Wybrane osoby mają dostęp do pliku. W przypadku klasycznej formy papierowej obieg dokumentów odbywa się na zasadzie z rąk do rąk. W przypadku elektronicznego rozwiązania każda upoważniona osoba może śledzić dokumenty, sprawdzać kiedy zostały dodane czy aktualizowane.
  3. Oszczędzasz czas i miejsce, ponieważ wszystkie dokumenty znajdują się w jednym miejscu. Nie musisz szukać każdego z osobna. Do wszelakich papierów masz dostęp za pośrednictwem kilku kliknięć. Nie musisz także gromadzić sterty dokumentów w segregatorach upchniętych w szafach. Wszystkie problemy rozwiązuje nasz system.
  4. Zyskujesz pełną kontrolę nad tym co się dzieje w firmie w strefie dokumentów. Możesz dokładnie śledzić ich obieg i sprawdzać czy pracownicy poprawnie się nimi opiekują.
  5. Autorskie wykonanie pozwala nam wdrożyć unikatowe funkcjonalności, których na próżno szukać w gotowych systemach dostępnych w Internecie.

Formularz kontaktowy